İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Microsoft Enterprise Mobility Suite Web Seminerine Davetlisiniz!

Microsoft Enterprise Mobility Suite Web Seminerine Davetlisiniz!


Microsoft Enterprise Mobility Suite (EMS) ve Microsoft Masaüstü Sanallaştırma çözümlerindeki yenilikleri öğrenmek üzere, sizi Kurumsal Mobilite Web Seminerlerimize davet ediyoruz. 

Her biri 30′ar dakika sürecek olan sunumlarda, son kullanıcıları nasıl yetkilendirebileceğinizi, kurumsal verileri korumanın en pratik yollarını, mobil cihaz yönetiminin inceliklerini Microsoft uzmanlarından öğrenin.

Web seminerlerimiz çok yakında başlıyor! Kurumsal mobilite yönetimini nasıl kolaylaştırabileceğinizi öğrenmek için hemen kayıt yaptırın.

Tek Kimlik ile Erişim: Lokaldeki ve Buluttaki Uygulamalarınız için Single Sign-On 

19 Şubat Perşembe

Azure RemoteApp ile Uygulama Dağıtımı 

13 Mart Cuma

Enterprise Mobility Suite ile Bulut Erişimini Kontrol Altına Alın

3 Nisan Cuma

BYOD (Kendi Cihazını Getir) Senaryoları için Conditional Access

24 Nisan Cuma

Enterprise Mobility Suite ile Kurumsal Verilerinizi Koruyun

15 Mayıs Cuma

BYOD (Kendi Cihazını Getir) Senaryolarında Uygulama Yönetimi

5 Haziran Cuma

Kaydolduktan sonra yayınları canlı olarak, kaçırdığınız takdirde de seminer kayıtlarını izleyebilirsiniz.

Enterprise Mobility Suite ile neler yapabileceğinizi görmek için bu kısa videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap