1. Anasayfa
 2. Haberler

Microsoft Çözüm Zirvesi’ne Davetlisiniz!


0

Microsoft Çözüm Zirvesi

Microsoft Çözüm Zirvesi’ne Davetlisiniz

Güçlü Bir Ekonomi Ancak, Etkin Yönetilen Şirketlerin Varlığıyla Mümkündür

Günümüzün makro ekonomik koşullarına bakıldığında; etkinliğin ve verimliliğin, şirketlerin yönetiminde her zamankinden çok daha önemli yer tuttuğu görülecektir. Bu ekonomik şartlar içerisinde varlığını devam ettirmek isteyen şirketlerin, etkinlik ve verimlilik unsurlarını daha yakından tanımaları kaçınılmazdır.

Microsoft olarak biz de, dinamik bilişim vizyonumuzla ürettiğimiz ve geliştiğimiz farklı çözümlerimiz sayesinde; hem çalışanların, yaptıkları işlere yeni değerler katarak, performanslarını en iyi şekilde yansıtmalarına yardımcı oluyor, hem de şirketlerin daha etkin ve verimli hale gelmesini sağlıyoruz.

Özellikle büyük ve orta ölçekli işletmelere yönelik olarak, 4-5 Kasım tarihlerinde, Swissotel’de gerçekleştireceğimiz “Microsoft Çözüm Zirvesi” etkinliğimizde; iş süreçlerinize katkı sağlayan, size çeviklik sunan, verilerinizi en iyi şekilde koruyan ve bilgiye erişiminizi kolaylaştıran bilgi teknolojileri altyapı ürünlerimizi size tanıtmayı ve işinize yönelik çözümlerimiz hakkında sizi bilgilendirmeyi diliyoruz.

Etkinliğimizin ilk gününde kurumsal kaynak planlaması, performans yönetimi ve müşteri ilişkileri yönetim süreçlerine değinecek; ikinci gününde ise, dinamik bilişim yolculuğunuzda yanınızda olacak birleşik iletişim, temel altyapı, uygulama, iş üretkenliği ve istemci çözümleri üzerinde duracağız. Konusunda uzman konuk konuşmacılarımız, bu konulardaki deneyim ve düşüncelerini sizlerle paylaşacaklar.

Bunlara ek olarak Hyper-V sunucu sanallaştırması ve genel sanallaştırma yaklaşımı, SQL Server 2008, Microsoft Dynamics AX 2009 ve Microsoft Dynamics NAV 5.0 ürünlerinin yeni sürümlerinin ve Masaüstü İşletim Sistemi uygulamalarının en güncel sürümlerini tanıtarak, bu konuları ayrıntılarıyla ele alacağız. Etkinlikte ayrıca, İş Zekası, Birleşik İletişim ve Kurumsal Performans Yönetimi çözümlerimizi de tanıtacağız.

Bu kapsamlı etkinliğimizde, sizi de aramızda görmeyi arzu ediyoruz.

Etkinlik gündemini incelemek, oturum bilgisi almak ve kayıt olmak için: http://www.microsoft.com/CRMRedirector/default.aspx?TC=100126001

Microsoft Çözüm Zirvesi

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir