1. Ana Sayfa
  2. Webcast
  3. Microsoft Azure Ağ Güvenliği Webcast Serisi:Azure & Cisco

Microsoft Azure Ağ Güvenliği Webcast Serisi:Azure & Cisco

azureagserisicisco
Ruijie Teknoloji Günü

Yazarlarımızdan ve Azure MVP‘lerimizden Sevgili Önder Değer ile CCIE ünvanına sahip sektörün tecrübeli isimlerinden Ömer Fatih İmamoğlu sizler için 5 farklı teknolojinin yer alacağı Microsoft Azure Ağ Güvenliği Webcast Serisi hazırladılar.

Konu uzmanı bu ikili serinin ilk webcast’ini 30 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 21:00’da gerçekleştiriyorlar ve Azure & Cisco birlikteliği hakkında bilgiler veriyor olacaklar.

Özellikle son yıllarda Irlanda’da gerçekleştirmiş oldukları projelerde kazandıkları bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşıyor olacaklar.

Webcast’e katılmak için tek yapmanız gereken webinar saati aşağıdaki linke tıklamak.

WEBCAST’E KATIL

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap