İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. HTC Modelleri Turkcell’lilere Özel Fırsatlarla!!!

HTC Modelleri Turkcell’lilere Özel Fırsatlarla!!!

Akıllı telefon camiasının en güçlü ailelerinden biri olan artık abonelerine özel fırsatlarla geliyor. Mobil dünyanın oyuncuları içerisinde çok azında bulunan 1 Ghz işlemci, 448 mb ram 5mp kamera ile ve bir onun kadar güçlü HTC Touch 2 modelleri ile sizleri bekliyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, kullanıcısına eşsiz  bir internet deneyimi sunan dokunmatik ekranlı ile geniş ekranıyla internet ve video keyfini doya doya yaşatan HD2 cep telefonlarını  avantajlı  kampanya teklifleriyle  müşterileriyle buluşturuyor. Windows Mobile 6.5 işletim sistemine sahip olan 3G uyumlu her iki cihaz da, bilgisayardaki uygulamalara çok benzer bir kullanım olanağı sağlıyor. HTC HD2 ise, 4.3‘ ile cep telefonu pazarındaki en geniş ekranı ve 1 Ghz hızlı işlemciyi bir arada sunuyor.

Kampanya çerçevesinde akşamlar Turkcellilerle konuşmakda sınırsız.

Cihazların teknik özellikleri aşağıdaki gibidir.

Sahip olmak isteyenlerin ödeyecekleri ücret ise:

Detaylı bilgi: www.turkcell.com.tr

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap