İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. Etkinliği Canlı Yayında İzlemek İçin Tıklayın

Etkinliği Canlı Yayında İzlemek İçin Tıklayın


22 Eylül etkinliğini canlı isteyenler tıklasın, Canlı Canlı izlesin https://www.mshowto.org/canli-yayin

Katılamayan herkesi canlı yayına bekliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. emre_avatar

  Sn. Emre Bey öncelikle yapılan etkinlikler ve kamera cekimleriniz için ve diğer eğitmen arkadaslara tesekkür iletmek isterim.Yakın cevremdeki arkadaslarıma da 22 eylül deki etkinliğin mshowto linkini verdim fakat video ya ulasamadıklarını belirttiler.Yayınlandıyı gün link çalısıyordu fakat şimdi çalışmıyor.Süreli olacağını düşündüğümden en azın dan dowload link verebilirmisiniz?

  Yardımlarınız için tesekkürler..

  Cihan BATMAZ

 2. emre_avatar

  Cihan Bey Merhaba,

  Yayın canlı olduğu için sadece etkinilk günü aktifti. İki hafta içerisinde etkinlik video’larını siteye eklemiş olacağız. Siteyi takip etmenizi rica ediyorum. Hatta üye değilseniz mail listesine üye olursanız eklenen tüm içerikten hızlıca haberiniz olacaktır.

  İlginize tekrar teşekkürler,

  Farklı bir etkinlikte görüşmek üzere,

  Emre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir