1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Azure
  3. Emre Aydın ile Hybrid Cloud Senaryoları – Video

Emre Aydın ile Hybrid Cloud Senaryoları – Video

Emre Aydın ve Anıl Erduran ile Cloud Senaryoları – Video. Anıl Erduran ile sena başında yaptığımız online çekimlerden bir tanesine ait olan videoya aşağıdaki alandan ulaşabilirsiniz.

Özellikle Hybrid senaryolar üzerine bir konuşma oldu. kullanımı, Hybrid Datacenter kullanımı, Hybrid Exchange kullanımı, kullanımı, aklınıza gelebilecek her türlü sistemin Hybrid nasıl çalışabileceğini ya da çalışıp çalışamayacağını anlatmaya çalıştık.

Şimdiden iyi seyirler. Video’yu indirip arşivlemek isteyenler Vimeo sayfamızdan bunu gerçekleştirebilirler.

Emre Aydın ile Hybrid Cloud Senaryoları from MSHOWTO on Vimeo.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs : hybrid, , hybrid datacenter, hybrid active directory, , hybrid office 365, hybrid nedir, , , , , private Cloud nedir, emre aydin, mvp emre aydin, ,

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap