1. Ana Sayfa
  2. VMware
  3. Double-Take ile Hyper-V’den Vmware’e Online Replikasyon Nasıl Yapılır?

Double-Take ile Hyper-V’den Vmware’e Online Replikasyon Nasıl Yapılır?


Organizasyonların sistemlerinde farklı sanallaştırma platformları ile karşılaşmak olasıdır. DoubleTake Availability iş sürekliliği ve veri replikasyon çözümü sayesinde Hyper-V’den Vmware’e ve Vmware’den Hyper- V’ye gerçek zamanlı anlık online replikasyon gerçekleştirmek mümkün. İstenilen sanallaştırma platformu üzerinde konumlandırılan sunucularınızı platform, donanım ve uygulama bağımsız olarak korunmasını Double-Take ile sağlayabilirsiniz.

Video İçeriği

  • Sanaldan-sanala gerçek zamanlı online replikasyon (Hyper-V’den Vmware)
  • Agent Kurulumları
  • Replikasyon joblarının oluşturulması
  • Fail over-Fail back testleri

 

Double-Take ile Vmware’den Hyper-V’ye Online Replikasyon Nasıl Yapılır? from MSHOWTO on Vimeo.

Referanslar

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yalova’da doğdu. Aslen Trabzon/OF’ludur. Eğitim yılları Yalova’da geçti Yalova Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde okumuştur. Kişisel Güvenlik ve Microsoft Sistem Ailesi hakkında seminerler ve eğitimler vermektedir. Bilişim Güvenliği ve Bilişim Suçlarına Karışı Mücadele Derneği Yalova İl Temsilciliği yapmıştır. Outsource kaynaklı bir çok kuruma destek vermeye devam etmektedir. Şuan da ise Stratus Bilişim Sistemleri Ticaret A.Ş Bussines Continuity tarafında çalışmaktadır. Aynı zamanda Network Akademi’de Trainer olarak görev almaktadır. MCP, MCSA ve MCSE sertifikalarına sahiptir.

Yorum Yap