1. Ana Sayfa
  2. Data Protection Manager (DPM)
  3. Data Protection Manager (DPM) 2010 Nasıl Kurulur? DPM Kurulumu

Data Protection Manager (DPM) 2010 Nasıl Kurulur? DPM Kurulumu


Ruijie Teknoloji Günü

2010 (2010) 2007 ile geliştirilen ve eksik görülen özelliklerin de eklenmesi ile kullanımı kolay ve piyasaya hakim olan Backup sistemlerini yakalamış diyebiliriz. System Center Ailesinin bu üyesi geliştirilen özellikleri ile iştah kabartır durumda.

Dilerseniz kuruluma geçebiliriz.


Resim-1

Ekranlarını Next Diyerek Geçiyoruz…


Resim-2

Eksik Gördüğü bileşenleri kendisi yükleyecektir.


Resim-3


Resim-4


Resim-5

– K – Kurulum Sırasında SIS yüklenmediyse Sistem kendisi yükleyecek yalnız bu işlemden dolayı yeniden başlatma gerektirecektir.


Resim-6


Resim-7

Restart Edildikten sonra kaldığı yerden devam edecek…


Resim-8


Resim-9


Resim-10


Resim-11


Resim-12

– Ve Kurulum Tamamlanacaktır.

Önemli Notlar…

– Eğer Sistemi Türkçe Setlerde kurduysanız Bölgesel seçeneklerden U.S. (ingilizce) seçilmeli ve program filesden SQL ve DPM klasörleri temizlenerek tekrar kurulmalı eğer yapılmazsa ID:811 hatası alacaksınız…

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

https://www.mshowto.org

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mustafa Demiröz, 1983 yılında İstanbul'da doğdu. Eğitimi sonrasında kendi alanlarında uzman ekiplerle çalışarak tecrübe kazandı.Uzun yıllar Netservis bünyesinde proje planlama departmanında görev aldıktan sonra Şu anda Hem Netservis Bilgi sistemlerinde Proje Danışmanlığı, hemde Avea İletişim bünyesinde Senior Specialist olarak görev yapmakta. Uzmanlık alanları; System Center Ürün Ailesi,Windows Server Ailesi, Exchange Server ve Hyper-V, Vmware Sanallaştırma Aileleri, Linux Debian kökeni ve Geliştirmeleri (Ubuntu,Debian, Mint, Ebox,Zentyal,Endian,İredMail Server, Samba, Postfix,Asterix,Sendmail,Roundcube,vs…. ). Sahip olduğu sertifikalar: MCTIP:EA,MCTS,MCSE+S+M,MCP,CCNA,IBM ve CompTIA A+'dır. http://www.mustafademiroz.com Kişisel Web Sitesidir.

Yorum Yap