1. Ana Sayfa
  2. Üretici Teknolojileri
  3. Checkpoint Secure Platform Nasıl Kurulur R75.40 – Bölüm 2

Checkpoint Secure Platform Nasıl Kurulur R75.40 – Bölüm 2


Bu videoda Secure Platform Kurulumunu Linux ortamında dağıtık yapıda nasıl kurulduğunu inceleyeceğiz. Kurulumda Secure Platform R75.40 versiyonunu kullandım. İkinci Videomuzda Secure Platform Security Gateway kurulumu yapacağız.

Checkpoint Secure Platform Nasıl Kurulur R75.40 – Bölüm 2 from MSHOWTO on Vimeo.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. onuryuksektepeli_avatar

    teşekkürler paylaşım için Onur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir