1. Ana Sayfa
  2. Haberler

BMW’de Microsoft Surface


0

BMW, Microsoft tarafından geliştirilen dokunmatik bilgisayar teknolojisi ‘surface’ı ticari olarak uygulayan ilk araba markası oldu. Büyük erkan üzerinde parmak ve el jestleriyle kontrol sunan gelişmiş konsept bilgisayar Microsoft Surface hayata ilk adımı attı. BMW müşterilerine sunulan Product Navigator (ürün kılavuzu) adını verdiği yeni sistem sayesinde hayallerindeki arabayı fotoğraflar ve videolarla kolayca yaratma imkanı tanıyor.

Microsoft tarafından geliştirilen Surface isimli teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen yeni kılavuz, araç renginden aksesuarlara kadar tüm detayları büyük dokunmatik ekran üzerinde düzenleme imkanı tanıyor. Öyle ki, aracın rengini değiştirmek, renk kartlarından istediğinizi alıp aracın görüntüsünün üzerine bırakmak kadar kolay. Ayrıca müşteriler oluşturdukları kendilerine has aracı fotoğraf ve videolarda canlı olarak da izleyebiliyorlar.

Kaynak: teknolojide.com

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap