1. Ana Sayfa
 2. Haberler

Bilge Adam’dan Ücretsiz Seminerler


5

BilgeAdam Beşiktaş Sistem ve Ağ Uzmanlığı Seminerleri

BilgeAdam Beşiktaş Şubesi Sistem ve Ağ Uzmanlığı ekibinin Kasım ve Aralık ayında düzenleyeceği seminer programı aşağıdadır. Seminerler ücretsiz olup dışarıdan gelecek katılımcılara açıktır. Sistem ve Network teknolojileri le ilgilenen herkes seminerlere katılabilirler.

Seminerlerde konunun uzmanları tarafından Windows Server 2008 R2 Group Policy Mimarisi, Windows Media Streaming, Remote Desktop Virtualization gibi nitelikli bilgi edinmenin zor olduğu konular anlatılacaktır. Bu ay misafir konuşmacı olarak da Legrand-Estap firmasından Datacenter uzmanları Yeni Nesil Sistem Odası – Datacenter uygulamalarını paylaşacaklardır.

Kayıt için Bilge Adam Beşiktaş şubesini arayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

İlk ve orta öğrenimini Antalya’da tamamlayan Ahmet TOPRAKÇI, üniversite eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde devam etmiştir. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve İşletme bölümlerini tamamlamıştır.İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığında iki yıl süre ile Sistem Yöneticiliği görevini yerine getirmiştir. Akabinde 2007 - 2012 yılları arasında BilgeAdam Bilgi Teknolojileri Akademisinde Eğitmen, Kurumsal Danışman ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmıştır. 2012 itibariyle Türkiye’nin Bulut Bilişim odaklı ilk şirketi PeakUp Bilişim Danışmanlık’ı kuran ve PeakUp bünyesinde Teknoloji Direktörlüğü görevini sürdürmekte olan Ahmet TOPRAKÇI, Microsoft, Cisco, HP, Vmware gibi üreticilere ait ürünlere ilişkin 5000 saatin üzerinde eğitim ve seminer vermiştir. İstanbul Teknik Üniversite’sinde Bilişim Teknolojileri eğitimleri vermeye devam etmektedir.Windows 7 İşletim Sistemi ve Yönetimi, Sanallaştırma Sistemleri ve HP ProLiant Sunucu Sistemleri isminde 3 adet kitabın yazarıdır. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen teknoloji portallarında yazar ve editör görevlerini eş zamanlı olarak sürdürmektedir. Çeşitli üniversitelerin farklı isimlerdeki bilişim teknolojileri bölümlerinin, eğitim müfredatlarının hazırlanmasında danışmanlık görevi yapmış olan Ahmet TOPRAKÇI, çeşitli üniversitelerin Bilim ve Teknoloji Danışma Kurulu üyesidir. Aynı zamanda üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezlerine yönelik bilişim eğitimlerinin müfredatlarını hazırlamıştır. Türkiye Bilişim Vakfı ve IEEE üyesidir.Microsoft Certified Trainer(MCT), Microsoft Certified System Engineer(MCSE), Microsoft Certified System Administrator(MCSA), Microsoft Certified IT Professional(MCITP), Microsoft Certified Technology Specialist(MCTS), HP Accredited Platform Specialist(APS), HP Accredited Integration Specialist(AIS), HP Accredited System Engineer(ASE) vs. gibi sistem yöneticiliği ve eğitmenlik sertifikaları bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. 12 sene önce

  Ben 13 kasımdaki win srv 2008 r2 Group Policy Detaylarını Uzmanından Öğrenin ” Neslihan Türkeri ” Seminerine Katıldım. Gayet faydalı bir seminer olduğunu düşünüyorum. Hem Neslihan Hanım’a Hem de Bu semineri düzenleyenlere Teşekkürler…

 2. 12 sene önce

  Neslihan Hocam seminer çok başarılı geçti. Anlatımınız için teşekkür ederiz. Bizim için faydalı bir seminer oldu. Emeği geçen herkesede teşekkürler.

 3. Neslihan hanımın verdiği seminer gerçekten dinlenmeye değer bir seminerdi .Neslihan hanımın diğer seminerlerinide sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Emeği geçen herkese teşşekürler.

 4. Neslihan hocam sizden yeni seminerler istiyoruz.Arayı uzattınız

 5. dinlemeye değer herbiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir