İlginizi Çekebilir
Microsoft iPhone’da
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Bedava Windows, Faydalanma Şansınız Olabilir!

Bedava Windows, Faydalanma Şansınız Olabilir!

Evet yanlış duymadınız Microsoft Bedava Windows dağıtmaya başladı. İlk başta gerçekten inanması zor gibi gözüken bu haber birçok kişiyi şaşırttı. Microsoft bu seneki Build Konferansında 9″ inch ve altı cihazlardan Windows lisans ücreti almayacağını duyurdu.

Software firmasından Devices and Services Company’ e dönen firma bu konuda hızlı atıyor. Yaptığı bu yenilikle üreticilerin dikkatini çeken firma daha geniş yelpazede fiyat avantajı olan cihazlar ile müşterileri ile buluşmayı hedefliyor gibi. Bu hamle ile Microsoft giriş seviyesindeki cihazlarda Android in fiyat avantajını da ortadan kaldırmış bulunuyor.

Microsoft önümüzdeki dönemlerde daha fazla cihaza ulaşmak için daha çok radikal kararlar alacak gibi. Son kullanıcıya olumlu yansıyan bu kararları heyecanla bekliyoruz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap