İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Bulut Teknolojileri ve Bulut Teknolojilerinin Faydaları – Webcast Davetiyesi

Bulut Teknolojileri ve Bulut Teknolojilerinin Faydaları – Webcast Davetiyesi

Microsoft TechNet Wiki & Blog üzerinde dur durak bilmeksizin çalışan, çok yararlı kaynaklar üreten TAT ekibi (Turkish Avengers Team) ile yıllardır Türkiye’nin en güncel, en doğru, en dolu dolu içerikler üreten teknik topluluğu MSHOWTO bir araya gelerek sizler için tüm gün boyunca sürecek bir etkinliğe imza atıyor.

İki ekibin birlikte hazırladığı Webcast Etkinliğinin ana teması “Bulut Teknolojileri ve Bulut Teknolojilerinin Faydaları”. Konuşmacılar ve konu başlıklarını aşağıdaki afişte görebilirsiniz.

12 Temmuz 2014 Cumartesi günü saat 12:00 ‘de başlayacak ve tüm gün sürecek olan online etkinliğe katılabilmeniz için  Microsoft Office Live Meeting programını indirmeniz ve kurmanız gerekmektedir.

Online etkinliğe katılım linkini aşağıda bulabilirsiniz.

https://www.livemeeting.com/cc/mvp/join?id=FHW397&role=attend&pw=w%3Cp%5Dp5ZTq

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 5 sene önce

    Emre hocam maalesef bu programa katılamadım. Acaba bu programı izleyebileceğimiz bir video var mı?