1. Ana Sayfa
  2. Webcast
  3. Azure Webcast Series: Efficient Azure DevOps Pipelines with PowerShell

Azure Webcast Series: Efficient Azure DevOps Pipelines with PowerShell

B_Onur_Okutucu_devops
SAFİR

Onursal üyelerimizden ve yazarlarımızdan Sevgili Baki Onur Okutucu‘nun sizler için hazırlamış olduğu  serisinin üçüncüsü 10 Ekim Perşembe günü saat 21:00’da gerçekleşiyor ve PowerShell ile Verimli Azure DevOps Pipeline’lar oluşturmayı (Efficient Azure DevOps Pipelines with PowerShell) anlatıyor.

Özellikle son yıllarda gerçekleştirmiş olduğu Azure PaaS, Azure DevOps ve otomasyon projelerindeki tecrübelerini katılımcılarla paylaşıyor olacak.

Webcast’e katılmak için tek yapmanız gereken webinar saati aşağıdaki linke tıklamak.

WEBCAST’E KATIL

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap