1. Ana Sayfa
  2. Webcast
  3. Azure Hibrit Çözümler Zirvesini Tamamladık

Azure Hibrit Çözümler Zirvesini Tamamladık

featured

Yıl son etkinliği olan Azure Hibrit Çözümler zirvesini 2 hafta sonu, 4 gün ve 14 konuşmacı ile tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu 4 gün boyunca birbirinden değerli isimler Azure Hibrit 2.o’ın detaylarını katılımcılarımıza aktardılar. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için videoları daha sonra mshowto.org’da paylaşacağız ama hiç vakit kaybetmeden izlemek isteyenler youtube kanalımızdaki videolara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirler.

Bizleri yalnız bırakmayan son ana kadar izleyen tüm katılımcılarımıza tekrar teşekkür ediyoruz ve sağlıklı, mutlu bir yeni yıl diliyoruz.

TAGs: Azure hibrit çözümler zirvesi,Azure hibrit çözümler,Azure hibrit çözümler etkinliği,Azure hibrit çözümler webcasti, Azure hibri, azure arc, azure edge, azure hybrid, azure stackedge, azure stackhub, azurestackhci

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap