1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Azure DevOps Day 2018 İstanbul Etkinliği Başarıyla Gerçekleştirdik

Azure DevOps Day 2018 İstanbul Etkinliği Başarıyla Gerçekleştirdik

122018_1134_AzureDevOps1.jpg

8 Aralık günü Salt Galata’da gerçekleştirdiğimiz ’a göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederiz.

Katılan tüm konuşmacılara bir kez daha teşekkür ediyoruz, hem uzun süredir bir araya gelemediğimiz yazarlarımızla görüştük, hem de eskisi gibi bir arada bir şeyler yapmanın mutluluğunu yaşadık.

Ayrıca etkinlikte bizi yalnız bırakmayan katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz, tüm gün boyunca yeni arkadaşlıklar kazandık ve birlikte bir şeyler yapmanın keyfine bir kez daha vardık.

Son olarak bu etkinlikleri sizlere ücretsiz olarak yapabilmemizi sağlayan Sponsorlarımıza teşekkür etmek istiyoruz, Comparex Turkey ve Microsoft Türkiye‘nin eşsiz desteği ile çok başarılı yorumlar aldığımız bir etkinlik oldu, her iki firmadan da katılan değerli arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.

Etkinlikten birkaç kareyi sizlerle paylaşmak isteriz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda Mayasoft'ta Teknoloji Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.

Yorum Yap