İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Azure
  3. AZ-900 Microsoft Azure Fundamentals Sertifika Sınavına Hazırlık Eğitimi – Modül 2

AZ-900 Microsoft Azure Fundamentals Sertifika Sınavına Hazırlık Eğitimi – Modül 2

Microsoft MVP’lerimizden Önder Değer tarafından AZ – 900 Microsoft Azure Fundamentals sertifika sınavına hazırlık için hazırlanan online serisinin kaydına ve sunumuna aşağıdan erişebiliriniz. Eğitimin 2. Modülünde Önder Değer Temel Azure Servislerini anlatıyor.

Video:

Slide:

Bu konuyla ilgili sorularınızı http://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: Microsoft Azure Fundamentals,Microsoft Azure Fundamentals eğitimi, , Microsoft Azure Fundamentals sertifikasyon eğitimi,Microsoft Azure MVP,Azure MVP, Önder Değer

Yorum Yap

Yazar Hakkında

1980 yılında doğdum. Başkent Üniversitesi Turizm ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra IT sektöründe çalışmaya başladım. Uzun yıllar boyunca Microsoft teknolojilerinde eğitimler verdim ve kurumsal danışmanlıklar yaptım. Son olarak Ergo Group İrlanda, Dublin’de Senior Cloud Consultant olarak görev yapmaktayım. MCTS, MCSA, MCSE, MCITP , MCSE:Private Cloud ve MCT sertifikalarına sahibim. 2013 senesinden beri Microsoft Azure MVP ünvanına sahibim. Uzmanlık alanım Microsoft System Center ürün ailesi ve Microsoft Azure teknolojisidir.

Yorum Yap