İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Apple Iphone 4 ve 4S İçin Dış Ortama Özel, Kırılmaz, Çizilmez, Bozulmaz, Çelik Telefon Kılıfı

Apple Iphone 4 ve 4S İçin Dış Ortama Özel, Kırılmaz, Çizilmez, Bozulmaz, Çelik Telefon Kılıfı


Dünya üzerinde ki Apple Iphone kullanıcı sayısı yadsınamayacak kadar fazla. Durum böyle olunca yaratıcı fikirlerde ortalıkta kol geziyor. İşte bunlardan bir tanesi Kickstarter  firması tarafından Iphone 4/4S’e üretilen AreoDynamic.

AeroDynamic, zor koşullarda kullanılmak için dizayn edilmiş metal bir . Bu kılıfı dilerseniz Dynamic Mount adı verilen tutacakla birlikte kullanarak bisikletinize, dilerseniz motosikletinize hatta çocuklu bir aile iseniz çocuk arabanıza takıp kullanabiliyorsunuz.

Daha fazla bilgi için üreticisi tarafından hazırlanmış aşağıdaki video yu izlemenizi öneririm.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 7 sene önce

    bu çelik kılıfı nerden bulabiliriz