2

ADSL’de hız limiti 100 Mbit’e çıkarken adil kullanım kotası ise 100 GB oluyor. Türk Telekom, 1 Ocak’tan itibaren ADSL’de 100 Mbps erişim hızına ulaşıyor. Bu hızla 1 saniyede 1 şarkı, 1 dakikada 700 MB’lık bir film internetten bilgisayara yüklenebilecek. Daha önce pilot uygulamaların gerçekleştiği VDSL2 teknolojisiyle en yüksek 32 Mbps sunan ve ADSL’de 8 Mbps kadar hız sağlayan Türk Telekom, VDSL2 ve ADSL2+ teknolojileriyle ilgili yeni tarifelerini açıkladı.

1 Ocak’tan itibaren VDSL2 teknolojisiyle 50 Mbps ve 100 Mbps’ye kadar hız paketlerini sunacak olan Türk Telekom, ADSL2+’da ise hızı 16 Mbps’ye kadar yükseltecek. Türk Telekom’un yeni internet paketlerinin tanıtımı için Kartepe’de düzenlenen toplantıda konuşan Türk Telekom CEO’su Gökhan Bozkurt, “Genişbant internet alanındaki öncülüğümüzü hızımıza hız katarak sürdürüyoruz” dedi.

Yeni tarifelere aşağıdan ulaşabilirsiniz :

Yeni ADSL Fiyatları
Yeni ADSL Fiyatları
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

2005 senesinde www.mshowto.org web sitesini kurmuştur. Sitenin fikir ve isim babasıdır. Son yıllarda Microsoft'ta çalışmaktadır.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. 04/01/2011

  isterse 500mb ceksin bir işe yaramaz ttnet internet

 2. 08/02/2011

  fiber hatlarına yakın mesafelere belki verir. diğer bölgeleri nasıl yapacak? ben 100mbitten geçtim kardeşim 8mbiti adam gibi verebilse onada razıyım ama onu bile veremiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir