1. Ana Sayfa
  2. Webcast
  3. Yeni Nesil Aruba Çözümleri Webinar’ına Davetlisiniz

Yeni Nesil Aruba Çözümleri Webinar’ına Davetlisiniz

featured

Aruba, Artı & Artı ve Mshowto Topluluğundan değerli konuşmacıların yer alacağı Yeni Nesil Çözümleri Webinar’ına aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

17 Kasım 2020 Salı günü saat 14:00‘da online olarak canlı gerçekleştirecek bu webinar’da sizleri de görmekten büyük bir mutluluk duyacağız.

Sağlıklı günler..

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

TAGs: aruba, artı ve artı, mshowto, yeni nesil çözümleri, aruba network, aruba networking, aruba network çözümleri

Yorum Yap

Yazar Hakkında

İlhan ÇİÇEK, 1983 yılında Ankara’da doğdu. Üniversite öncesi eğitimini Ankara’da tamamladı. 2007 yılında Kırgızistan - Türkiye Manas Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2007 yılından itibaren Ağ ve Sistem Uzmanı, Ağ Yöneticisi, Teknik Servis Müdürü, Ağ Mühendisi olarak çeşitli kurumlarda çalıştı. Temmuz 2020'den günümüze Artı ve Artı Teknoloji Hizmetlerinde Ağ Mühendisi olarak çalışmaktadır. Sahip olduğu sertifikalar : CCNA Routing and Switching,CCNP Routing and Switching, Sophos Certified Architect ,Sophos Certified Engineer Sophos Certified Technician. İlgi alanları : Kablolu ve Kablosuz Ağlar (Aruba, Cisco, HP, HPE, Huawei, Juniper,3Com), NAC Sistemleri (Cisco ISE, 802.1x), Firewall (Fortigate, Sophos, PaloAlto, Pfsense, Sonicwall)

Yorum Yap