1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Yeni Dönemde de 9 MVP’nin Haklı Gururunu Yaşıyoruz

Yeni Dönemde de 9 MVP’nin Haklı Gururunu Yaşıyoruz

19_Mshowto_MVPs
1

MSHOWTO olarak 15 yıla yakın süredir her zaman en güncel, en kaliteli Türkçe içerikleri sizlerle buluşturmayı kendimize amaç edindik ve onbinlerce takipçimize ulaşarak paylaşamanın onlara destek olmanın keyfini, mutluluğunu yaşadık.

Bu süre zarfında birçok yazar ve yöneticimiz farklı farklı vendorların en büyük ödüllerini kazandı ve bu başarılarla sizlere ara vermeden içerik üretmeye, karşılıksız olarak paylaşımların sayısını arttırmaya çalıştı.

İşte bu amaç ve motivasyonumuz sonuçunda geçtiğimiz günlerde yazar, yönetici ve onursal üyelerimizin yer aldığı MSHOWTO üyeleri Microsoft’un en prestijli ödülü olan ödüllerine tekrar kavuştular.

2019 – 2020 MVP yenilenme dönemi sonucu MVP’liği devam eden tüm MSHOWTO yazar,yönetici ve onursal üyelerimizi başarılarından dolayı kutluyoruz.

Seneye umarım bu başarımızı yeni MVP‘lerimizle arttırarak devam ettiririz.

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    Başarılarınız devamını dilerim.