1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Azure
  3. Yazılımcılar İçin Windows Azure ve Cloud Computing Uygulamaları Eğitim Seti – NOSQL Çözümleri – Bölüm 7

Yazılımcılar İçin Windows Azure ve Cloud Computing Uygulamaları Eğitim Seti – NOSQL Çözümleri – Bölüm 7


Ruijie Teknoloji Günü

Zaman sürekli değişmektedir. Değişen zaman içerisinde birçok iş çözümü geliştirilmiştir. Geliştirilen çözümler, iş gereksinimlerine uygun depolama çözümleri ile desteklenmektedir.

Uygulama yaşam süreci boyunca çeşitli girdi / çıktılar ile çalışmaktadır. Üretilen iş verileri, gereksinimlerine bağlı olarak, yapılsam bozulmalara ve normalizasyon problemlerine neden olmaktadır. Uygulama veri kaynaklarında yaşanan problemler, ilgili uygulamalarda performans problemlerine neden olmaktadır.

Windows ile uygulamaları yayın serisinin https://www.mshowto.org/windows-azure-ile-cloud-computing-uygulamalari-bolum-7.html bölümü ile Platform ‘un desteklemiş olduğu çözümleri incelenmeye çalışılmıştır.

Yazılımcılar İçin Windows Azure ve Cloud Computing Uygulamaları Eğitim Seti – Bölüm 7 from MSHOWTO on Vimeo.

Gerçekleştirilen anlatımda kullanılan uygulama örneği ve ilgili gelişmeleri takip etmek için aşağıdaki bağlantıyı incelemenizi tavsiye ederim.

Github / https://github.com/ibrahimatay/WindowsAzure.FunnyApp

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

İbrahim ATAY, 2006 yılında itibari ile profesyonel olarak uygulama geliştirmeye başlamıştır. 2007 yılında C# ve. Net ile tanışarak çeşitli uygulamalar geliştirmiştir. Şuanda Bilge Adam Bilişim Hizmetleri şirketinde yazılım ve veritabanı danışmanı olarak çalışmaktadır. Kişi ile ilgili daha detaylı bilgi için blog (http://www.ibrahimatay.org) adresini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)