İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Azure
  3. Yazılımcılar İçin Windows Azure ve Cloud Computing Uygulamaları Eğitim Seti – Azure Mimarisi Nasıl Çalışır – Bölüm 6

Yazılımcılar İçin Windows Azure ve Cloud Computing Uygulamaları Eğitim Seti – Azure Mimarisi Nasıl Çalışır – Bölüm 6


Kurumsal hayat, süreçlerini iş kural ve standartlarına bağlı gerçekleştirmek için iş uygulamaları kullanılmaktadır. Kullanılan iş uygulamaları, farklı zaman aralıkların da meydana gelebilecek, iş yoğunluklarına başarılı ve performanslı olarak, cevap üretmesi beklenmektedir.

Uygulama yaşam ortamları, uygulamalar üzerinde bulunan iş yoğun düzenlemesini sağlamaktadır. Kullanılan uygulamaların yazılım mimari yapısı ise, uygulamanın sağlık ve başarılı çalışması sağlamaktadır.

Günümüzde iş gereksinimlerinin çeşitlenmesi, süreçlere uygun iş uygulamaların geliştirilmesine sebep olmaktadır. Uygulamaların, iş süreçlerine dayanıklı ve başarılı sonuçlar üretmesi, geliştirilen uygulamanı yaşadığı platform ve yazılım mimarisi ilgili olarak çalışmaktadır.

Windows ile uygulamaları yayın serisinin Windows Azure ile Cloud Computing Uygulamaları – Bölüm 6 bölümünde geliştirilen uygulamaların içerisinde bulunduğu Platform ve yazılım mimarilerinin birbiri ile ilişkisi anlatılarak,  Cloud Service hakkında bilgiler verilmiştir.

Yazılımcılar İçin Windows Azure ve Cloud Computing Uygulamaları Eğitim Seti – Bölüm 6 from MSHOWTO on Vimeo.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Github / https://github.com/ibrahimatay/WindowsAzure.FunnyApp

Yorum Yap

Yazar Hakkında

İbrahim ATAY, 2006 yılında itibari ile profesyonel olarak uygulama geliştirmeye başlamıştır. 2007 yılında C# ve. Net ile tanışarak çeşitli uygulamalar geliştirmiştir. Şuanda Bilge Adam Bilişim Hizmetleri şirketinde yazılım ve veritabanı danışmanı olarak çalışmaktadır. Kişi ile ilgili daha detaylı bilgi için blog (http://www.ibrahimatay.org) adresini inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)