1. Ana Sayfa
  2. Seminerler
  3. Yarın (06.02.2014) Yapacağımız Office 365 Seminerine Davetlisiniz!

Yarın (06.02.2014) Yapacağımız Office 365 Seminerine Davetlisiniz!


Microsoft Bulut Teknolojileri Vizyonu; Office365

IT altyapınız için geleceği yakalayın!

Bilişim teknolojilerini esneklik, verimlilik ve maliyet avantajı anlamında yeni bir vizyon kazandıran Microsoft, bu gelişimin odak noktasında yer alan Office365’i Türkiye’nin en iyi bulut iş ortağı Bilişim Teknolojileri ile anlatıyor. Gerçek senaryoların ve müşteri deneyimlerinin doğrudan paylaşılacağı etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Kayıt olmak için buraya tıklayın!

 

 

 

Office365

Bütünleşik IT altyapıları, Güvenlik & Güvenilirlik karşılaştırmaları, Maliyet analizleri, Verimlilik Kazanımları, Ölçeklenebilirlik

Kayıt olmak için buraya tıklayın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

İlk ve orta öğrenimini Antalya’da tamamlayan Ahmet TOPRAKÇI, üniversite eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde devam etmiştir. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve İşletme bölümlerini tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığında iki yıl süre ile Sistem Yöneticiliği görevini yerine getirmiştir. Akabinde 2007 - 2012 yılları arasında BilgeAdam Bilgi Teknolojileri Akademisinde Eğitmen, Kurumsal Danışman ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmıştır. 2012 itibariyle Türkiye’nin Bulut Bilişim odaklı ilk şirketi PeakUp Bilişim Danışmanlık’ı kuran ve PeakUp bünyesinde Teknoloji Direktörlüğü görevini sürdürmekte olan Ahmet TOPRAKÇI, Microsoft, Cisco, HP, Vmware gibi üreticilere ait ürünlere ilişkin 5000 saatin üzerinde eğitim ve seminer vermiştir. İstanbul Teknik Üniversite’sinde Bilişim Teknolojileri eğitimleri vermeye devam etmektedir. Windows 7 İşletim Sistemi ve Yönetimi, Sanallaştırma Sistemleri ve HP ProLiant Sunucu Sistemleri isminde 3 adet kitabın yazarıdır. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen teknoloji portallarında yazar ve editör görevlerini eş zamanlı olarak sürdürmektedir. Çeşitli üniversitelerin farklı isimlerdeki bilişim teknolojileri bölümlerinin, eğitim müfredatlarının hazırlanmasında danışmanlık görevi yapmış olan Ahmet TOPRAKÇI, çeşitli üniversitelerin Bilim ve Teknoloji Danışma Kurulu üyesidir. Aynı zamanda üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezlerine yönelik bilişim eğitimlerinin müfredatlarını hazırlamıştır. Türkiye Bilişim Vakfı ve IEEE üyesidir. Microsoft Certified Trainer(MCT), Microsoft Certified System Engineer(MCSE), Microsoft Certified System Administrator(MCSA), Microsoft Certified IT Professional(MCITP), Microsoft Certified Technology Specialist(MCTS), HP Accredited Platform Specialist(APS), HP Accredited Integration Specialist(AIS), HP Accredited System Engineer(ASE) vs. gibi sistem yöneticiliği ve eğitmenlik sertifikaları bulunmaktadır.

Yorum Yap