1. Ana Sayfa
  2. Windows 10
  3. Windows 10 Kullanıcıları İçin Ücretsiz Office Uygulamaları – Word, Excel, Powerpoint

Windows 10 Kullanıcıları İçin Ücretsiz Office Uygulamaları – Word, Excel, Powerpoint

Bu yazıda Windows IT PRO MVP Baki Onur Okutucu Ücretsiz Office uygulamaları hakkında bilgi veriyor.

Windows 10 içerisinde yeni Office Preview uygulamalarını ücretsiz kullanabilirsiniz. Windows Store içerisinde ücretsiz bulunan Office uygulamalarından bir kaç ekran görüntüsü de benden…


Resim-1


Resim-2


Resim-3

Sadece Windows 10 kullanıcıları için sunulan bu uygulamalar için Store uygulamasını açarak Word Preview, Excel Preview, Onenote Preview be Outlook Preview şeklinde arama yapabilir ya da aşağıdaki direkt linklere tıklayabilirsiniz.

 

 

Ya da benim daha iyi bir fikrim var. Aşağıdaki komutu doğrudan çalıştırın olsun bitsin 😉

Start/run içine;

Ms-windows-store2:search?query=”word preview”

Ms-windows-store2:search?query=”excel preview”

Ms-windows-store2:search?query=”powerpoint preview”

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Baki Onur OKUTUCU, 1981 yılında İstanbul'da doğdu. Uzun bir süre İzmir'de yaşadı. 15 yılı aşkın süredir bilgi teknolojileri alanında çalışmalar yaptı. Son 6 yıldır Windows IT Pro alanında MVP ünvanını taşıyan Baki Onur, Türkiye'deki ilk Windows Server 2008 kitabının ve sayısız teknik makalenin yazarlığını yaptı. 60'a yakın etkinlikte (üniversite, eğitim kurumları, zirveler, paneller vs.) konuşmacı olarak bulundu. Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans dercesine sahip olan Baki Onur, şimdilerde BilgeAdam Bilişim Grubu'nda Telekomünikasyon sektörü Birim Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Yorum Yap