1. Ana Sayfa
  2. Windows 10
  3. Windows 10 Kullanıcıları İçin Ücretsiz Office Uygulamaları – Word, Excel, Powerpoint

Windows 10 Kullanıcıları İçin Ücretsiz Office Uygulamaları – Word, Excel, Powerpoint


Bu yazıda Windows IT PRO MVP Baki Onur Okutucu Ücretsiz Office uygulamaları hakkında bilgi veriyor.

Windows 10 içerisinde yeni Office Preview uygulamalarını ücretsiz kullanabilirsiniz. Windows Store içerisinde ücretsiz bulunan Office uygulamalarından bir kaç ekran görüntüsü de benden…


Resim-1


Resim-2


Resim-3

Sadece Windows 10 kullanıcıları için sunulan bu uygulamalar için Store uygulamasını açarak Word Preview, Excel Preview, Onenote Preview be Outlook Preview şeklinde arama yapabilir ya da aşağıdaki direkt linklere tıklayabilirsiniz.

 

 

Ya da benim daha iyi bir fikrim var. Aşağıdaki komutu doğrudan çalıştırın olsun bitsin 😉

Start/run içine;

Ms-windows-store2:search?query=”word preview”

Ms-windows-store2:search?query=”excel preview”

Ms-windows-store2:search?query=”powerpoint preview”

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Baki Onur OKUTUCU, 1981 yılında İstanbul'da doğdu. Uzun bir süre İzmir'de yaşadı. Özellikle Windows Server, Exchange Server ve Powershell gibi teknolojilerde 15 yıldan fazla deneyime sahiptir. Office 365, Azure ve benzeri bulut çözümleri dahil olmak üzere son 5 yıldır bulut teknolojileri üzerine çalışmaktadır. 11 yıldır MVP ünvanını taşıyan Baki Onur, Türkiye'deki ilk Windows Server 2008 kitabının ve sayısız teknik makalenin yazarlığını yaptı. 70'e yakın etkinlikte (üniversite, eğitim kurumları, zirveler, paneller vs.) konuşmacı olarak bulundu. Baki Onur Okutucu ayrıca Microsoft teknolojilerinde 10.000 saatten fazla eğitim vermiş 10 yıllık MCT'dir. Okan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans dercesine sahip olan Baki Onur, şimdilerde Londra'da yaşıyor ve kurucusu olduğu Clouderz Ltd'de danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Yorum Yap