1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Ve Bir Seminer Daha! Kayıt Olun! Server 2012 R2 ve Windows 8.1 Workshop’una Davetlisiniz

Ve Bir Seminer Daha! Kayıt Olun! Server 2012 R2 ve Windows 8.1 Workshop’una Davetlisiniz


Ruijie Teknoloji Günü

ekibinden Windows ve Windows Server Deneyimini dinlemek ister misiniz? Yeni Windows 8.1 ve Windows Server 2012 R2’nin tüm yenilikleri ve detaylı özellikleri Microsoft MVP si Baki Onur Okutucu ve Microsoft MCT Onur Yüksektepeli tarafından anlatılıyor. Uygulamalı Workshop da Windows ve Windows Server’ın tüm detaylı özelliklerini öğrenebileceğiniz bu eğitimi kaçırmayın.

Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştirilecek tüm gün eğitime hepinizi bekliyoruz. Sınırlı sayıda katılım sayısı olan bu etkinliği kaçırmayın.

29 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek Workshopumuza aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

Windows 8.1 ve Windows Server 2012 R2 Workshop Kayıt Linki

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 6 sene önce

    Merhaba,
    Bahsi geçen eğitme katılmak istiyorum.

    Saygılarımla;