İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. Udemy – Ücretsiz SQL Server Eğitimleri

Udemy – Ücretsiz SQL Server Eğitimleri

omer_udemy_egitim_Sql
1
Ruijie Teknoloji Günü

Sevgili Ömer Çolakoğlu‘nun ’de hazırlamış olduğu en popüler ve en çok satanlar eğitimleri de dahil 4 SQL Server eğitimini toplamda 400 MSHOWTO takipçisine hediye ediyoruz. Toplam maddi değeri 1000 TL’nin üzerinde olan bu eğitimleri indirimli olarak 200 TL’na alabilirken sizler ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

En hızlı olanın kazanacağı bu eğitimlerden yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken aşağıdaki kodlu linklerle Udemy’e erişmek ve veyahut kodu girmek.

Birşeyleri öğrenmenin en güzel yöntemlerinden birisi eğitim almaktır , umarız bu eğitimler size kariyeriniz de faydalı olur.

https://www.udemy.com/course/veritabani-guvenligi/?couponCode=MSHOWTOSQL

https://www.udemy.com/course/sql-ogreniyorum/?couponCode=MSHOWTOSQL

https://www.udemy.com/course/uctan-uca-sql-server-egitimi/?couponCode=MSHOWTOSQL

https://www.udemy.com/course/devexpress-dashboard-ile-is-zekasi/?couponCode=MSHOWTOSQL

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. Teşekkürler

 2. 11 ay önce

  Mshowto: 1 Cozumpark: 0 ((:

 3. 11 ay önce

  Kuponlar kullanılmıyor. Hepsini denedim. Bitmis kampanya.

 4. sadece 1 günlük müydü?