1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Udemy – Ücretsiz Microsoft Excel Masterclass Eğitimi

Udemy – Ücretsiz Microsoft Excel Masterclass Eğitimi

MC_Excelegitimi
Ruijie Teknoloji Günü

Sevgili Mustafa Çavdar‘ın Udemy’de hazırlamış olduğu Excel A-Z: ‘Microsoft Excel Masterclass’ eğitimini toplamda 500 MSHOWTO takipçisine hediye ediyoruz. 189 TL olan bu eğitimi sizler ücretsiz olarak alabileceksiniz.

En hızlı olanın bu fırsattan yararlanacağı eğitimler için tek yapmanız gereken aşağıdaki MSHOWTOEXCELAZ kodlu linklerle Udemy’e erişmek ve veyahut kodu girmeniz olacaktır.

Birşeyleri öğrenmenin en güzel yöntemlerinden birisi eğitim almaktır , umarız bu eğitimler size kariyeriniz de faydalı olur.

https://www.udemy.com/course/excel-kursu/?couponCode=MSHOWTOEXCELAZ

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Kurs oldukça güzel tasarlanmış ve sunulmuş.Teşekkürler.

  2. Elinize Sağlık