Turkey VMUG Day 2022
  1. Ana Sayfa
  2. Sanallaştırma

Turkey VMUG Day 2022

0

Turkey VMUG Topluluğu olarak uzun bir aradan sonra tekrar yüz yüze birbirinden değerli bilişim profesyonelleri ile sanallaştırma teknolojilerini ve ekosisteminde var olan farklı teknolojileri 6 Ekim 2022 tarihinde İstanbul Point Otel Barbaros’da tam gün sürecek bir etkinlikte beraber konuşuyor ve tartışıyor olacağız.

Etkinlik sponsorlarımızdan OVHCloud Türkiye’de ilk defa BT profesyonelleri ile  çözüm ve teknolojilerini  paylaşıyor olucak .Ayrıca VMware, Runecast, Veeam ve Apro Bilgi Teknolojileri’nin  destek ve katılımları,  Turkey VMUG topluluğunun değerli konuşmacıları etkinlik boyunca farklı konularda katılımcılar ile buluşuyor olucak. Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliğimize katılmak için aşağıdaki adresten kayıt olmanız yeterli olucaktır.

Etkinlik Kayıt Formu : https://bit.ly/turkeyvmugday2022

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

Yazar Hakkında

Batuhan DEMİRDAL, 13 yılı aşkın bir süredir Bilişim sektöründe çeşitli kuruluşlarda Sistem Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Microsoft Sistem Mühendisliği sertifikasyon eğitimlerini tamamlamış ve “Microsoft MCSA” ünvanını almıştır. VMware Sanallaştırma Platformu sertifikasyon eğitimlerini tamamlamış olup VMware VExpert ünvanını almıştır. 2020 yılı itibari ile VMware VExpert PRO ve VExpert SECURİTY ünvanı almıştır. Dell Poweredge Sunucu’ya Müdahale Konusunda Yetkili Sertifikaya sahiptir. Sanallaştırma , Hyper-Converged ve Cloud iş alanında aktif olarak çalışmalar ve projeler yürütmeye devam etmektedir. Batuhan DEMİRDAL, Bilgi Teknolojileri Kıdemli Danışman olarak görev yapmaktadır.

Yorum Yaz