1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Steve Jobs Yeniden Ara Verdi

Steve Jobs Yeniden Ara Verdi


daha önce yaşadığı sağlık sorununun tekrarlaması üzerine bir süreliğine firmasının başında olmayacağını açıkladı. firmasını kurarak bir dünya devi haline getiren ’un bu kararı ile Apple firmasının bazı piyasalarda değer kaybettiği görülüyor. Bilişim dünyası için şimdilik büyük bir kayıp olarak görünüyor diyebileceğimiz bu karar ilerleyen günlerde ne şekilde gelişecek hepimiz bekleyip göreceğiz.

Bu son gelişmeden sonra Jobs’un eski bir kaç fotoğrafı ile bir üniversitenin mezuniyetinde yaptığı konuşmasının videosunu paylaşalım istedik.


Steve Jobs – Aç Kal Budala Kal (Alt Yazili)

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. ÜZGÜNÜM ÖNEMLİ İŞLER YAPAN İNSANDI BELKİ ARAMIZDAN AYRILIYOR.HAYAT BU KADAR KISA VE DEGERSİZ .PARA DEGİL İNSAN KAZANMAK VE SAGLIKLI OLMAMIZ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPMALIYIZ….