İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Webcast

Sophos Senkronize Güvenlik Teknolojisi Webcast’ine Davetlisiniz

Sophos Senkronize Güvenlik Teknolojisi Webcast’ine Davetlisiniz
+ - 0

Mshowto Topluluğu ve Firewall Destek Merkezi olarak 13 Mart 2021 Cumartesi günü saat 14:00‘te Sophos‘un değerli mühendislerini misafir ediyor ve Sophos Senkronize Güvenlik Teknolojisi ile Üst Seviye Siber Saldırılara Karşı Korumanın nasıl gerçekleştiğini canlı gösterimle sizlere anlatacağız.

Ağ Mühendisi İlhan Çiçek ve Sophos Sistem Mühendisleri Umut Özek ile Abdullah Boztaş‘ın konuşmacı olacağı ve tecrübelerini aktaracakları webcast’te sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Sağlıklı günler dileriz.

TAGs: sophos, sophos security, sophosevent, sophoswebcast, mshowto, mshowtoonline, mshowtowebcast, mshowtolive

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap