1. Ana Sayfa
  2. Webcast
  3. SIEM Uzmanına Soruyorum Webcast’ine Davetlisiniz
k_zd_m_

SIEM Uzmanına Soruyorum Webcast’ine Davetlisiniz

SIEMSoruyorumkapak
VidyoConnect

Mshowto Topluluğu olarak her gün akşam gerçekleştirdiğimiz canlı etkinliklerimiz dışında öğle saatlerin de sizlere en çok merak edilen teknolojilerde webcast’ler yapmaya devam ediyoruz. Bu hafta duyuracağımız ikinci webcast’in konsepti de bir hayli farklı. #Siem #Uzmaninasoruyorum hashtag’ini Linkedin, Twitter ya da Facebook‘ta kullanarak SIEM ile ilgili merak ettiğiniz ama cevabını bulamadığınız tüm soruları bu webcast’te sorabilirsiniz. Eğer sosyal medya kullanmayı çok sevmiyorum diyenlerdenseniz kayıt formu içerisinden sorularınızı girebilirsiniz.

Mshowto yazarları Mustafa Kara ve İlhan Çiçek sizlerden gelen bu soruları tek tek derleyip 21 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 14:00‘da SIEM teknolojileri konusunda çokt tecrübeli, uzman bir isim Ertuğrul Akbaş’a soracaklar.  Tamamen soru, cevap şeklinde gerçekleşecek bu webcast’i kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

#SIEM Uzmanına sorunuzu sormak ve Webcast’e Kayıt Olmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır:

KAYIT OL

TAGs: SIEM Uzmanına Soruyorum, Ask the expert, SIEM

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap