1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Pyhton Programlama Diline Giriş – 1 Pyhton Nedir?

Pyhton Programlama Diline Giriş – 1 Pyhton Nedir?

mshowtopyhton
VidyoConnect

Günümüzün en güncel programlama dillerinde birisi haline gelen Pyhton’u sizlere bölümler halinde aktaracağız. İlk video’da Pyhton programlama dilinin ne olduğunu, niye bu kadar çok tercih edildiğini inceleyeceğiz. Video’muzun sizler için keyifli ve yararlı olacağını umuyoruz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı https://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

 Referanslar

www.mshowto.org

 TAGs: Pyhtonprogramlamadiline giriş, pyhton eğitimi, pyhtonnedir, phyton avantajları

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap