1. Anasayfa
 2. Haberler

Office 2007 Ertelendi


0

Microsoft yaptığı bir açıklamayla Office 2007’nin piyasa çıkışının erteleneceğini belirtti. Yeni çıkış tarihi olarak, Windows Vista’nın da çıkış tarihi olan 2007 başı gösterildi. Microsoft, daha önce Office 2007’nin Ekim ayında piyasada olacağını söylemişti. Office, dev yazılım şirketi Microsoft’un, Windows’tan sonra gelen en önemli ürünü olma niteliği taşıyor.

Dünyanın en büyük yazılım şirketi olan Microsoft, yeni bir erteleme haberi ile tekrar gündemde. Bu sefer çıkış tarihi ertelenen yazılımın ismi Office 2007. Excel, Word ve PowerPoint gibi popüler yazılımları barındıran uygulama paketinin yeni çıkış tarihi 2007 başı.

Ertelemenin nedeni olarak, ürün üzerinde sürdürülen kalite artırımlarının sanılandan daha fazla zaman alacak olması gösterildi.

Microsoft, bir önceki erteleme duyurusunda, Office 2007’nin kurumsal kullanıcılara 2006 Ekim’inde sunulacağını belirtmişti. Microsoft’un iki en önemli ürünü olan Windows ve Office, şirketin toplam gelirinin yarısından fazlasını sağlıyorlar.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
 • 0
  harika_
  Harika!!
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _ok_iyi
  Çok iyi
 • 0
  sevdim_
  Sevdim!
 • 0
  bilemedim_
  Bilemedim!
 • 0
  olmad_
  Olmadı!
 • 0
  k_zd_m_
  Kızdım!

Burak Ceylan 1981 yılında Sivas'da doğdu. 1998 yılında öğrenimine başladığı İstanbul Üniversitesi Sualtı Teknolojisi Bölümü, bilgisayar ile olan tanışıklılığında bir dönüm noktası oldu. MCSE:2003 sertifikasına sahip olan Burak Ceylan şu an özel bir kuruluşta Teknoloji Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Tıklayın, üyemiz olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi siz olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir