1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Mshowto WTech Haftası Başlıyor

Mshowto WTech Haftası Başlıyor
0

Mshowto Topluluğu Kadın yazarları olarak her yerde olduğu gibi Bilişimde de en güçlü, en üretken, en çalışkan bireyler olduğumuzu bir kez daha göstermek adına Bilişim Haftası olan bu haftayı tamamen bizlerin paylaşımları ile doldurduk.

Bir hafta boyunca 14 Kadın Bilişimcinin farklı uzmanlık alanlarındaki yazılarını okuma şansı yakalayacaksınız. Ayrıca en yakın zamanda sürpriz konuklarla gerçekleşecek çok özel canlı webcast’ler planlıyoruz, takipte kalın :)

Herkese sağlıklı, güzel bir hafta diliyorum.

TAGS: mshowtoWtech, wtech, womenintech, bilişimdekadın, kadinbilisimciler

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Trakya Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Öğrenim hayatım boyunca C, C++, C#, VB.NET ve ASP.NET MVC dilleri ile SQL Server veri tabanı altyapılı çeşitli otomasyon projelerinde yer aldım. İş hayatıma ERP Software Support Specialist pozisyonuyla başlayıp kısa bir süre sonra kariyerime BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.'de Ms SQL Database Administrator pozisyonu ile yön vermiş bulunmaktayım. SQL Server ile birlikte Data Warehouse, Oracle ve PostgreSQL alanlarına ilgiliyim ve kendimi bu alanlarda geliştirmeye devam ediyorum.

Yorum Yap