1. Ana Sayfa
  2. Webcast
  3. MSHOWTO | WatchGuard ile Uzak/Mobil Çalışanlarınızı Nasıl Güvende Tutabilirsiniz Webcast’ine Davetlisiniz.

MSHOWTO | WatchGuard ile Uzak/Mobil Çalışanlarınızı Nasıl Güvende Tutabilirsiniz Webcast’ine Davetlisiniz.

Watchguard Technolojide Sales Engineer olarak görev yapan Alper Onarangil ve Mshowto Topluluğu yazarlarından aynı zamanda Teknoloji Hizmetlerinde Network Engineer olarak görev yapan İlhan Çiçek sizlere keyifli bir webcast hazırladılar.

29 Eylül 2020 Salı günü saat 21:00’da WatchGuard ile Uzak/Mobil Çalışanlarınızı Nasıl Güvende Tutabilirsiniz konusunda üzerinde duracaklar.

Mshowto Youtube kanalından canlı olarak izleyebileceğiniz bu webcast’e etkinlik saati aşağıdaki linkten katılabilirsiniz.

https://www.youtube.com/yenimshowto

TAGs: mshowtolive, mshowtoonline, watchguard webcast, watchguard ,watchguard

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap