İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO Virtual Tech Eğitimleri Başlıyor

MSHOWTO Virtual Tech Eğitimleri Başlıyor

featured

Mshowto Topluluğu olarak kurulduğumuz günden itibaren sosyal sorumluluk kapsamında ücretsiz olarak, her sene farklı onlarca üniversite ile birlikte oluyor ve onlara teknoloji alanındaki gelişmeleri aktarmaktan büyük bir mutluluk yaşıyorduk. Ne yazık ki içinde bulunduğumuz pandemi dönenimden ve kısıtlamalarından dolayı bu sene maalesef bir kez üniversiteli arkadaşlarımızla birlikte olabildik.  Yılın sonuna yaklaşırken Mshowto yöneticilerimizden İlayda Daştan‘ın liderliğinde üniversiteli arkadaşlarımızla birlikte Virtual Tech eğitimleri vermeyi planladık.

İlk olarak Kocaeli Üniversitesi Bilişim Teknolojileri Kulübü üyesi arkadaşlarımızla başlayacak olan Virtual Tech eğitimlerimize ait takvimi ve konuları aşağıda paylaşıyoruz. Umarım öğrenci arkadaşlarımızı geleceğe hazırlama konusunda bir nebze de olsa faydalı olur ve bizler de onlarla birlikte bu mutluluğu yaşarız.

Sizlerde üniversite öğrencisi iseniz ya da bir üniversitenin bilişim, bilgisayar gibi teknoloji üzerine ait bir kulübündeyseniz İlayda Daştan’a ilayda.dastan@mshowto.org adresinden ulaşarak bu eğitimleri ve daha farklı diğer eğitimleri alabilirsiniz.

TAGs: bitek, mshowto, virtual tech, sanal eğitim, sanal eğitimler, mshowto eğitimleri

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap