İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO Kıbrıs Connect Etkinliğimizi Yoğun İlgi ile Tamamladık

MSHOWTO Kıbrıs Connect Etkinliğimizi Yoğun İlgi ile Tamamladık

ekip1

Geçtiğimiz hafta Kıbrıs’ta gerçekleştirdiğimiz MSHOWTO Kıbrıs Connect etkinliğimizin yoğun ilgi görmesi ve tüm gün boyunca katılımcılarımızla geçirdiğimiz değerli zamandan dolayı çok mutluyuz. Şunu da ayrıca belirtmek istiyoruz tüm oturumları dikkatle dinleyen, bizlere sordukları sorularla etkileşimli bir etkinlik geçirmemizi sağlayan bir kitle birlikte olmak gerçekten bizlere ayrı bir keyif yaşattı.

Özellikle ana sponsorumuz Merit Royal’e ve diğer sponsorlarımıza çok teşekkür ederiz. Etkinlik sırasında çekilen fotoğraflarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Bir başka MSHOWTO etkinliğinde görüşmek üzere.

Mustafa Kara – Açılış Konuşması ve Kurumunuzdaki Siber Güvenlik Tehditlerini Analiz Edebiliyor musunuz ? ( MS ATA – Azure ATP) oturumu ile katılımcılarla birlikte

Onur Yüksektepeli – Uygulama Modernizasyonu ve Yeni Nesil Uygulamalar oturumu ile katılımcılarla birlikte

Onur Can – Azure Vmware Solutions Nedir? Oturumu ile katılımcılarla birlikte

Emre Aydın & Cüneyt Ekrem Orhun – Microsoft’un Modern İletişim Araçları ve Güvenlik oturumu ile katılımcılarla birlikte

Berkay Yiğit Nalbant – Veeam ile Çoklu Bulut Çağında Erişebilirliği Artırmak oturumu ile katılımcılarla birlikte

Son olarak yerel bir gazete çıkan bir haber ile Kıbrıs etkinliğimize ait yazımızı sonladırmak istiyorum.

 

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda Mayasoft'ta Teknoloji Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.

Yorum Yap