1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO Desteği ile TheUCArchitects Grubunun Podcast’lerine Davetlisiniz

MSHOWTO Desteği ile TheUCArchitects Grubunun Podcast’lerine Davetlisiniz


Editörlerinden Serkan Varoğlu’nun da katılımları ile Microsoft Exchange ve Lync konularının ağırlıklı olarak konuşulduğu The UC Architects Podcastleri 2012 Haziran tarihinde yayınlanmaya başladı. Her iki haftada bir yayınlanan ve güncel bilgileri, Exchange ve Lync konularında ayrıntılı anlatım ve tartışmaları içeren podcastler Unified Communications konularını takip edenler için iyi bir kaynak.

TheUCArchitects.com websitesinden her bölümü ücretsiz olarak dinlemeniz mümkün. Websitesine ek olarak iTunes, Zune veya ile de takip edebilirsiniz.

iTunes: itpc://www.theucarchitects.com/podcasts/podcasts.xml

Zune: zune://subscribe/?The UC Architects Podcast=http://www.theucarchitects.com/podcasts/podcasts.xml

RSS: http://www.theucarchitects.com/podcasts/podcasts.xml

Her hafta dinleyici sorularına ve görüşlerine yer verilen Podcastlere sizlerde sorularınız ile katılımda bulunmak isterseniz , veya Linkedin üzerinden ’e ulaşabilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/TheUCArchitects

Facebook: https://www.facebook.com/TheUcArchitects

Linkedin: http://www.linkedin.com/groups?gid=4483924&mostPopular=&trk=tyah

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap