İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. MSHOWTO’dan Yeni MVP, Önder Değer!

MSHOWTO’dan Yeni MVP, Önder Değer!


Ruijie Teknoloji Günü

1 Ekim günü gelen bir mail ile çok mutlu oldum. Yoğun bir seminer, webcast ve makale çalışmalarının karşılığını ödülü ile almak benim için büyük bir gurur kaynağı oldu. Microsoft teknolojileri ile uğraşan ve bu sektörde bulunan herkesin almak istediği bu ödüle, üstelikte Microsoft’un yükselen Public Cloud vizyonundaki en kıymetli ürünü olan Windows Azure alanından almak gerçekten mutluluk verici.

odul4dd0fabb4db147d2by

Bu süreçte bana destek olan tüm ailesine teşekkür ederim. Ancak isimlerini belirtmeden geçemeyeceğim dostlarım ve mesai arkadaşlarım Mustafa Kara ve Emre Aydın ayrıca çok teşekkür ederim.

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. 7 sene önce

  Tebrik ederim hocam, mshowto ailesi için güzel bir gelişme. Başarılarınızın devamını dilerim.

 2. Önder eline saglık. Uzun zamandır gerçekleştirdiğin çalısmalarının sonucunda gelen bu ödül gercekten sevinç verici oldu. Tebrikler.

 3. 7 sene önce

  Tebrik ederim Önder Bey;
  Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

 4. Tebrik ederim hocam basarilarinizin devamini dilerim

 5. Tebrik ederim , başarılar dilerim 🙂