1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. MSHOWTO’dan Microsoft Windows IT Pro Alanında Bir MVP Daha!

MSHOWTO’dan Microsoft Windows IT Pro Alanında Bir MVP Daha!

Onur Yüksektepeli Microsoft tarafından Microsoft Windows IT Pro alanında seçildi.

Onur Yüksektepeli :

Teknoloji konusunda ki öğrenme ve öğrendiklerimi paylaşmaya olan düşkünlüğüm 1 Nisan Günü Microsoft tarafından ödüllendirildi. 1 Nisan itibari ile Microsoft Windows IT Pro alanında MVP unvanını kazandım. Böyle güzel bir ödül eşliğinde bilgi paylaşacak olmak çok keyifli ve heyecan verici.

Her yeni gün bir şeyler öğrenebildiğim, öğrendiklerimi kullanabileceğim ve anlatabileceğim ortamı sağlayan firmam Bilge Adam ve değerli MSHOWTO ailesine teşekkür ederim.

Önümüzdeki dönemde daha çok öğrenmek ve paylaşmak dileğiyle. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Yüksektepeli - Chief Technology Architect | Micosoft MVP Onur Yüksektepeli Nephocraft firmasının kurucusu aynı zamanda kendi firmasında teknoloji çözümleri mimarıdır. 15 Yıldan fazla IT tecrübesi ile temel uzmanlık alanı olan Platform ve diğer teknolojiler için müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır. Microsoft MVP ünvanına sahip Onur Yüksektepeli birçok IT etkinliğinde aktif konuşmacı olarak ve IT topluluklarında yönetici olarak aktif rol üstlenmektedir. Nephocraft firmasın da yönetici olarak oluşturduğu çözümlerde yeni teknoloji gelişmelerini de göz önünde bulundurarak, müşterilerine esnek, yenilikçi, akıllı ve üretken iş çözümleri üretmektedir.Onur Yüksektepeli bulut, platform, data, devops, development gibi konularda aktif danışmanlık ve IT eğitmenliğine de devam etmektedir.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Onur hoca tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim.