İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. MSHOWTO Connect – Kıbrıs Etkinliğine Davetlisiniz

MSHOWTO Connect – Kıbrıs Etkinliğine Davetlisiniz

MSHOWTO-Kıbrıs_Kapak
1
SAFİR

MSHOWTO Topluluğu olarak 2019 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz tamamen ücretsiz etkinliklerimize devam ediyoruz. 27 Eylül 2019 günü yapacağımız etkinliğimizi gelen yoğun istek üzerine Kıbrıs‘ta gerçekleştiriyoruz. Tüm gün sürecek etkinlikte Microsoft, Vmware ve Veeam gibi teknoloji devlerinin en güncel çözümleri MVP, MCT, MCSE ve vExpert ünvanlı tecrübeli isimler tarafından aktarılacak.

Merit Royal Girne‘de gerçekleşecek etkinliğimize Yavru Vatanımızdaki tüm IT /BT sektörü çalışanlarını ve gönüllülerini bekliyoruz.

Başta Anasponsorumuz Merit Royal olmak üzere sponsorlarımız Gigabyte Ltd., NephoCraft, Mayasoft, Privia Security ve PikselMutfak‘a bu etkinlik için bizlere göstermiş oldukları destek için teşekkür ederiz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda Mayasoft'ta Teknoloji Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.

Yorum Yap

Yorumlar (7)

 1. 7 ay önce

  Havaalanı transfer nasıl olacak.Sabah saat kaçta başlayacak.

  • Yusuf Bey merhaba,

   Saat 10’da başlayacak transfer / ulaşım işlemlerini katılımcılar kendileri yapacaklar.

   İyi çalışmalar

 2. Dear Mustafa,

  Would you like to do a professional presentation at Final International University, located in Girne, KKTC?

  Please contact to the provided email address (shahin.mehdipour@gmail.com).

  Best regards,
  ShAhin

 3. Merhaba kayıt formunu doldurdum fakat herhangi bir geri dönüş olmadı.nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz lütfen.iyi günler

  • Aslı hanım merhaba,

   Kaydınız alınmıştır, etkinlik günü adınız listede yer aldığı için herhangi bir şey yapmanıza gerek olmayacaktır.

   İlginiz için teşekkürler.