İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. MSHOWTO Connect – Kıbrıs Etkinliğine Davetlisiniz

MSHOWTO Connect – Kıbrıs Etkinliğine Davetlisiniz

1

MSHOWTO Topluluğu olarak 2019 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz tamamen ücretsiz etkinliklerimize devam ediyoruz. 27 Eylül 2019 günü yapacağımız etkinliğimizi gelen yoğun istek üzerine KıbrısR; gerçekleştiriyoruz. Tüm gün sürecek etkinlikte Microsoft, Vmware ve gibi teknoloji devlerinin en güncel çözümleri MVP, MCT, MCSE ve vExpert ünvanlı tecrübeli isimler tarafından aktarılacak.

Merit Royal Girne‘de gerçekleşecek etkinliğimize Yavru Vatanımızdaki tüm IT /BT sektörü çalışanlarını ve gönüllülerini bekliyoruz.

Başta Anasponsorumuz Merit Royal olmak üzere sponsorlarımız Gigabyte Ltd., NephoCraft, Mayasoft, Privia Security ve PikselMutfak‘a bu etkinlik için bizlere göstermiş oldukları için teşekkür ederiz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.

Yorum Yap

Yorumlar (7)

Popüler Yorumlar
 1. mustafakara_avatar

  Çok teşekkür ederim Mustafa bey.İyi çalışmalar

 2. mustafakara_avatar

  Dear ShAhin,

  First of all thank you for your invitation.

  I will contact you.

  Best regards.

Yapılan Yorumlar
 1. mustafakara_avatar
  2 sene önce

  Havaalanı transfer nasıl olacak.Sabah saat kaçta başlayacak.

 2. mustafakara_avatar

  Dear Mustafa,

  Would you like to do a professional presentation at Final International University, located in Girne, KKTC?

  Please contact to the provided email address (shahin.mehdipour@gmail.com).

  Best regards,
  ShAhin

 3. mustafakara_avatar

  Merhaba kayıt formunu doldurdum fakat herhangi bir geri dönüş olmadı.nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz lütfen.iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir