İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

MSHOWTO – BİTEK Haftası Başlıyor

MSHOWTO – BİTEK Haftası Başlıyor
+ - 0

Mshowto Topluluğu olarak üniversiteli genç arkadaşlarımızla geçirdiğimiz her dakikayı, onları dinlemeyi ve karşılıklı teknoloji konuşmayı kısaca onların hayatlarına dokunacak en ufak bir şey yapmayı çok ama çok önemli buluyor ve 16 yıldır sosyal sorumluluk adına onların yanında olmanın verdiği enerji ile sizlere çok daha fazla içerik üretmeye çalışıyoruz.

Yaklaşık olarak 8 hafta süren ve her hafta konusunda uzman bir Mshowto Yazar ve Yöneticisinin öğrenci arkadaşlarımıza vermiş oldukları eğitimleri tamamladık. Virtual Tech projesi kapsamında yer alan, MSHOWTO-BİTEK Makale Haftası’nı sizlerle duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Eğitimlere katılan BİTEK üyesi ve aynı zamanda artık MSHOWTO yazarı olan geleceğin meslektaşlarımızı canıgönülden kutluyoruz ve bir hafta boyunca onların yazılarını yayınlayacağımızı bir kez daha belirtmek istiyoruz.

TAGs: Mshowto, Mshowto Üniversite, Mshowto-Bitek, Bitek Kulübü, Kocaeli Üniversitesi

Yazar Hakkında

Servan Oral, 1991 yılında Diyarbakır’da doğdu. Üniversite öncesi öğrenimini Malatya’da tamamladı. Dicle Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunudur. .Net Developer olarak birçok firmada görev almıştır. MSHOWTO bünyesinde yazar olarak görev yapmaktadır. Uzmanlık alanları olan; Bilişim Güvenliği, Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, C# .Net, Asp.Net, Cloud Computing, Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server, MVC .Net alanlarında yazarlık yapmakta ve etkinliklerde uzmanlık alanlarında konuşmacı olarak görev almaktadır. MCP sertifikası bulunmaktadır.

Yorum Yap