1. Ana Sayfa
  2. Podcast
  3. MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 11 Konuk: Fatih Teke

MSHOWTO Bilişim Sohbetleri – 11 Konuk: Fatih Teke

Fatih_Teke_son_edit
Ruijie Teknoloji Günü

Mshowto olarak “Bilişim Sohbetleri” adı altında başlattığımız serinin sekizincisini tamamladık. Bu seride bilişim sektörü içerisinde yer alan konuklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz görüşmelerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

Bu hafta yazarlarımızdan Fatih Teke‘yi konuk olarak ağırlama fırsatı bulduk. Bu sohbetimizde bölüm yöneticisi olarak devam ettirdiği meslek hayatı ve uzmanılığını yürüttüğü IT alanı ile alakalı soruları kendisine yönelttik. Commodore64 ile ilk bilgisayar tanışıklığını yaşadığını, yapay zeka konuları ve bilgi güvenliğinin önemini konuştuk. Rekaberlik terimini açmasını istedik. Microsoft’daki son yıllarda yaşanan büyük değişimi yorumlamasını istedik. Keyifli bir sohbet oldu. Kendisine kariyerinde başarılar dileriz.

 

 Spotify üzerinden dinlemek için tıklayınız.

SoundCloud üzerinden dinlemek için tıklayınız.

 

Tüm podcastlerimize Spotify üzerinden erişmek için tıklayınız.

 

 

TAGs: 

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Karaman doğumluyum. Lisans eğitimimi Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde tamamladım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Ankara'da bir yazılım firmasında yaklaşık 1.5 yıl çalıştım. Daha sonra İstanbul'da Erp ürünleri destek ve satışını yapan bir firmada çalıştım. Şu an bilişim sektöründe DMC Teknoloji bünyesinde Sql Server Database Administrator olarak çalışmaktayım. Microsoft Azure SQL, Microsoft SQL Server alanlarında makaleler yazmakla birlikte Mshowto Podcast çalışmalarına katkıda bulunuyorum.

Yorum Yap