1. Ana Sayfa
  2. Apple
  3. Mshowto Apple Business Manager ve Akıllı Cihaz Yönetimi Etkinliğine Davetlisiniz

Mshowto Apple Business Manager ve Akıllı Cihaz Yönetimi Etkinliğine Davetlisiniz

KAPSUL_69_SOSYAL MEDYA-TWITTER
Ruijie Teknoloji Günü

MSHOWTO Topluluğu olarak etkinliklerimize devam ediyoruz ve 11 Mart 2020 Çarşamba günü Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans salonunda sizler için Mshowto Apple Business Manager ve Akıllı Cihaz Yönetimi etkinliği düzenliyoruz.  Apple Certified Trainer ünvanına sahip, çok tecrübeli bir isim olan Melih Sancar bu etkinlikte konuşmacı olarak yer alıyor. Etkinliğe ait detayları aşağıdaki afişte bulabilirsiniz.

Ev sahipliği için Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark yönetimine tekrar teşekkür ediyoruz ve kısıtlı sayıda kontenjanın olduğu etkinliğe zaman kaybetmeden kayıt olmanızı öneriyoruz.

 

 

 

Ruijie Teknoloji Günü
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Mert Yeter, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi'nde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Yazılım dünyasına üniversitenin ilk yıllarında aldığı QBasic ile başlayan Mert, .NET ve SQL Server gibi Microsoft teknolojileri ile devam etmiş; yüksek lisans tezini ise Linux konusunda yapmıştır. Netaş ve Ziraat Teknoloji gibi sektörün önde gelen firmalarında C#, .NET, SQL Server, Cisco Contact Center ürünleri ve Linux üzerine çalışmış, bir çok firmaya da bu konularda danışmanlık vermiştir.

Yorum Yap