1. Ana Sayfa
  2. Microsoft Teams

Microsoft Teams’de Viva Connections Nedir?

Microsoft Teams’de Viva Connections Nedir?
+ - 0

Microsoft Viva, uzaktan çalışmanın geleceği için doğrudan iş akışında çalışan bağlılığı, öğrenimi, sağlığı ve bilgi keşfi için araçlar sağlayan ilk platform olma özelliğini taşıyor. Dört temel bileşenlerinden biride Viva Connections,Teams aracılığıyla, çalışanların şirket içi iletişim ve şirket kaynaklarına, örneğin politikalar ve faydalara eriştiği ve çalışan kaynak grupları gibi topluluklara katıldıkları dijital iş yerine kişiselleştirilmiş erişim sağlar. Masaüstü sürümü için 2021’in ilk yarısında ve yılın ilerleyen aylarında bir mobil uygulama ile satışa sunulacak.

Resim-1

Hızlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcılara SharePoint, Yammer veya Microsoft Steam‘den tek bir noktadan beslenen içerikler yayınlayabiliyor. Benim dikkatimi çeken özellik ise,Viva Conennections platformu, şirket içinde kullanıcılar hedef kitle belirleyerek belirli departmanlar, şubelere veya rollerdeki kullanıcılara ulaşmak için önemli öğeleri dikkat çekme becerisiydi.

Microsoft Viva, önümüzdeki günlerde IK yöneticilerinin teknoloji tabanlı çalışan deneyimi yaratmak için aradıkları potansiyele sahip gibi görünüyor.

Bu konuyla ilgili sorularınızı http://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz. 

Referanslar

www.mshowto.org 

TAGs:Microsoft Viva, Microsoft Viva nedir, Microsoft Teams’de Viva, Microsoft Viva Connections, Microsoft Viva Connections nedir

Yazar Hakkında

1981 İstanbul doğumludur. Altyapı, Depolama, Sanallaştırma ve Sistem Mimarisi alanlarında deneyimi bulunmaktadır. Bilişim sektöründe uzun yıllar görev alan Serkan Duran bu süre zarfında, pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza atmıştır. Şu an Aygen Global Lojistikte BT Müdürü olarak çalışmaktadır.

Yorum Yap