1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kurumsal Müşteriler İçin Saha Tecrübeleri v1.0 – Seminer Daveti

Kurumsal Müşteriler İçin Saha Tecrübeleri v1.0 – Seminer Daveti

ve Network Akademi olarak düzenlediğimiz ücretsiz seminerimize davetlisiniz.

Sadece sunum dinlemekten sıkıldıysanız ve sorularınıza cevap alamadığınızı düşünüyorsanız, saha tecrübelerimizi paylaşacağımız bu etkinliğimize davetlisiniz.

Ön kayıt formunu doldurun sizi geri arayalım.

ÖN KAYIT FORMU

Keynote ve Açılış Konuşması

Saha Tecrübesi ile Office 365 Exchange Online ’a Geçiş

Bu oturumda firmaların Office 365 Exchange Online ’a nasıl geçiş yapabilecekleri, Hybrid geçiş senaryoları ve özellikle Exchange Server kullananların mail akışını durdurmadan nasıl geçiş yapmaları gerektiği saha tecrübesi ile aktarılacaktır.

Veri Merkezinin Azure Genişletilmesi ve Azure IaaS Servisleri

Bu oturumda firmaların mevcut veri merkezlerindeki sistem ve servislerini Azure ortamına genişletmeleri konusunda dikkat etmeleri gerekenler detaylandırılacaktır. Ayrıca Azure IaaS Servisleri ve kullanım senaryoları katılımcılar ile birlikte tasarlanacaktır.

TARİH:

08 Ekim 2016 Cumartesi

10:00 – 15:30

YER:

Network Akademi Kadıköy

OsmanAğa Mah. Mürver Çiçeği Sok. Kuroğlu İş Merkezi No:16/D 34714 Altıyol – KADIKÖY / İSTANBUL

NOT

Katılım Ücretsizdir ve Kontenjan 30 Kişi ile Sınırlıdır

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap