İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Kurumsal Mobilite Web Seminerleri Başlıyor. Kayıt Olun.

Kurumsal Mobilite Web Seminerleri Başlıyor. Kayıt Olun.


Kurumsal verilerin güvenliğini riske atmadan son kullanıcıları nasıl mobil bir hale getirebilirim? Bring Your Own Device trendiyle nasıl başa çıkacağım? Kritik verilerin güvenliğini nasıl sağlarım? Buluttaki kullanıcılarım için kimlik yönetimini nasıl yapabilirim? Microsoft iş ortağı PeakUp bu soruların cevaplarını düzenlediğimiz web seminerinde yanıtlayacak.

Microsoft’un yeni ürünlerinden Enterprise Mobility Suite‘in anlatılacağı Kurumsal Mobilite web seminerleri başlıyor!

Kayıt için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

http://www.microsoft.com/click/services/Redirect2.ashx?CR_CC=200447019&CR_EAC=300191866

http://www.microsoft.com/click/services/Redirect2.ashx?CR_CC=200447019&CR_EAC=300191867

http://www.microsoft.com/click/services/Redirect2.ashx?CR_CC=200447019&CR_EAC=300191868

Kurumların yeni BT stratejileri bulut, yeni cihazlar ve mobilite etrafında şekillenirken, Enterprise Mobility Suite’i kurumlara bu alanda yardımcı olması için paketledik. EMS hakkında daha fazla bilgi için web seminerlerimize kayıt yaptırmayı unutmayın.

Kayıt için yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap