1. Ana Sayfa
  2. Güvenlik Ürünleri
  3. Güvenli Sunucu Konfigürasyonu Nasıl Yapılır?
k_zd_m_

Güvenli Sunucu Konfigürasyonu Nasıl Yapılır?

secureserverconfig
VidyoConnect

MVP ödüllü yazarlarımızdan, halen Emirates NBD Kıdemli Teknoloji Mühendisi olarak görev yapan Hasan Dimdik saha tecrübelerini bizlere aktarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde TechNet galeride yayınladığı Güvenli Sunucu Konfigürasyonu Nasıl Yapılır? dokümanına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. Yazı içerisinde nasıl güvenli sunucu kurulumu yapabileceğinizi , nelere dikkat etmemiz gerektiğini , kurumumuz için gerekli olan prosedürü nasıl yazabileceğinizi bulabilirsiniz.

TechNet Galeriyden dokümanı indirmek için tıklayın.

Bu konuyla ilgili sorularınızı http://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: Secure server configuration,Güvenli Sunucu Konfigürasyonu Nasıl Yapılır

 

VidyoConnect
Yorum Yap

Yazar Hakkında

2008 yılından itibaren bilişim camiasının içerisindeyim. 11 Yıllık dönem içerisinde teknikerlikten başlayarak bir çok farklı pozisyonda çalıştım. Dünyanın en büyük sigorta şirketleri arasında yer alan Allianz Türkiye’ de Kıdemli Sistem Uzmanı olarak çalıştıktan sonra kariyerimde değişiklik yaparak UAE’ nin en büyük bankası Emirates NBD bankasında kıdemli teknoloji mühendisi olarak devam etmektiyim. Profesyonel iş yaşantımın dışında yönetim kadrosunda yer aldığım www.mshowto.org sitesinde gönüllü yazarlık ve yöneticilik yapmaktayım. 15+ konferansda konuşmacı olarak yer aldım. 150+ makale ve 7 E-Kitap yayınladım. İki defa TRT Kent Radyosunda söyleşi yapma deneyimini yaşadım. MCSE, MCPS, MS ve Tenable Certificate of Proficiency ünvanlarına sahibim. Aynı zamanda 2 yıl Microsoft Enterprise Mobility MVP ünvanına layık görüldükten sonra uzmanlık alanı değiştirerek Cloud and Datacenter MVP olarak devam etmekteyim.

Yorum Yap