İlginizi Çekebilir
Sistem Danışmanı
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Global Azure Bootcamp 2019 İzmir Etkinliğini Başarıyla Tamamladık
reaksiyion-alkis

Global Azure Bootcamp 2019 İzmir Etkinliğini Başarıyla Tamamladık

Global Azure Bootcamp 2019 İzmir Etkinliğini Başarıyla Tamamladık

27 Nisan 2019 Cumartesi günü İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde 150’ye yakın katılımcı, sponsorlarımız ve İYTE üyelerinin katılımı ile İzmir etkinliğimizi tamamladık. Bu güzel etkinlikte yaşadıklarıımızı sizlere kısaca özetlemek isteriz. İlk olarak bu etkinlik için aylardır birlikte hazırlandığımız ve bizlere gerçek anlamda harika bir ev sahipliği yapan İYTE üyelerine ve başkanı Sevgili Yunus Vergili’ye çok teşekkür ediyoruz. Bir takımın ne olduğunu birlikte nasıl çalışılacağını bizlere tekrar hatırlattılar desek abartmış olmayız sanırım. Bu harika ekip bizlere ve katılımcılara tüm gün destek olmaları yetmiyormuş gibi birde kapanışta bu güzel güne ait çok anlamlı hediyeler verdiler, onu da bu ekip ile çektirdiğimiz hatıra fotoğrafının hemen altında görebilirsiniz.

çok güzel bir yerde ve kocaman bir kampüse sahip, etkinliğin düzenleneceği gösteri merkezi ve etrafı çok iyi hazırlanmıştı, katılımcılarımız ve sponsorlarımızla hiç sıkılmadan tüm gün keyifli bir vakit geçirdik. Bu arada hem global hem de local sponsorlarımıza tekrar teşekkür ediyoruz. Her biri bu etkinliğin bu kadar iyi geçmesine büyük katkı sağladı.

Etkinlik boyunca katılımcılarımıza hem global sponsorlarımızın hem de local sponsorlarımızın hediyelerini verdik. Bu hediyeleri nasıl verdik derseniz harika bir çekiliş gerçekleştirdik

Son yılların en iyi hazırlanmış en keyifli etkinliklerimizden biriydi diyebiliriz ve bu etkinlik için hazırlanan çok uzaklardan kalkıp gelen MSHOWTO yazar ve yöneticilerine birkez de buradan teşekkür etmek istiyoruz. Sevgili Baki Onur Okutucu, Önder Değer, Hasan Dimdik, Hasan Güral, Mustafa Kara, Fırat Yaşar, Onur Yüksektepeli ve bizi yalnız bırakmayan Microsoft Türkiye’den Emre Aydın’ın da olduğu birkaç fotoğrafla bu yazımızı sonlandırmak istiyoruz. Bu arada son dakika yaşadığı sağlık sorunu ile aramızda olamayan Sevgili Mert Yeter’in yokluğunu o kadar çok hissettik ki umarız şu an kendisi daha iyidir

Bir özel teşekkürlerimizde bizi yalnız bırakmayan yazarlarımız Özgür Çebi ve Özkan Özdemir’e….

Etkinlik sırasında aktif olarak Twitter üzerinde iletişim de bulunduk ve kullanmış olduğumuz hashtag’ler #GlobalAzureizmir ve #GlobalAzure tıklayarak daha fazla fotoğrafa ve katılımcılarımızın paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

TAGs: , , İzmir, 2019, 2019 İzmir, , IEEE Student Branch, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

Yorum Yap

Yazar Hakkında

15 yılı aşkın bir süredir Bilgi Teknolojileri sektörünün içerisindeyim. Bilişim sektörü ile alakalı farklı eğitimleri ve sertifikasyonlarını alarak bu sektör içerisinde son 12 yıldır profesyonel olarak çalışmaktayım. Yeditepe Üniversitesi Makine bölümü ve Anadolu Üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Bilişim sektöründe kurumsal firmalarda, pek çok farklı pozisyonda görev aldım.Şu an Belbim A.Ş de Sanallaştırma Takım Lideri olarak çalışmaktayım.

Yorum Yap